A.H. Baldwin

*Baldwin's Auctions. Argentum, 9 June 2007

Baldwin's Auctions Ltd, 2007

13,00 €

2007
A.H. Baldwin
Baldwin's Auctions Ltd
in-4°
Reliure

674 lots en partie illustrés en n/b., 5 pl. coul. Inv. Th 2910