*Baldwin's Auctions. Auction n°18, 13 October 1998.

A.H. Baldwin
Baldwin's Auctions Ltd, 1998

  • 1998
  • A.H. Baldwin
  • Baldwin's Auctions Ltd
  • in-4°
  • Reliure

138 p., 59 pl. n/b. Inv. Th 2874