*Baldwin's Auctions. Auction n°34, 13 October 2003.Ancient Coins
- A.H. Baldwin
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Reliure
643 lots en partie illustrés en n/b. Inv. Th 2883