*Chiswick auctions. Antiquities and Tribal Art , 7 December 2016

Chiswick auctions, 2016

  • 2016
  • Chiswick auctions
  • Gd. in-8 carré
  • Reliure

55 p., 136 lots illustrés en coul. Inv. Th 357