*Classical Numismatic Auction XV, June 5 1991
- 1991
- Quarriville
- Classical Numismatic Auctions
- in-4°
- MONNAIES GRECQUES, ROMAINES
- Reliure
100 p., nbr. ill. n/b. Inv. 24659