*Classical Numismatic Auction XV, June 5 1991

Classical Numismatic Auctions, 1991
5,00 €

  • 1991
  • Quarriville
  • Classical Numismatic Auctions
  • in-4°
  • MONNAIES GRECQUES, ROMAINES
  • Reliure

100 p., nbr. ill. n/b. Inv. 24659