*Dr. Busso Peus Nachf. Münzhandlund. Katalog 340. Auktion, 2 November 1994. Sammlung Nicholas V. Jamgochian. Antike Münzen
- 1994
- Frankfurt A.M.
- Dr. Busso Peus
- grand in-8°
- Reliure
101 p., 56 pl. n/b. Inv. Th 1326