*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 2. 29 en 30 jan. 1996. Munten en Penningen. Coins and Medals.

Karel De Geus
A.G. Van der Dussen, 1996
6,00 €

  • 1996
  • Maastricht
  • Karel De Geus
  • A.G. Van der Dussen
  • in-4°
  • Reliure

76 p., 36 pl. n/b. Inv. 44653