*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 2. 29 en 30 jan. 1996. Munten en Penningen. Coins and Medals.
- 1996
- Maastricht
- Karel De Geus
- A.G. Van der Dussen
- in-4°
- Reliure
76 p., 36 pl. n/b. Inv. 44653