*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 21, Maandag 10 april & Dinsdag 11 april 2006. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money

Karel De Geus
Karel de Geus Muntveilingen, 2006
7,00 €

  • 2006
  • Veldhoven
  • Karel De Geus
  • Karel de Geus Muntveilingen
  • in-4°
  • Reliure

119 p., 19 pl. n/b., 1 pl. coul. Inv. 44659