*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 23, 16 en 17 april 2007. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money

Karel De Geus
Karel de Geus Muntveilingen, 2007

  • 2007
  • Veldhoven
  • Karel De Geus
  • Karel de Geus Muntveilingen
  • in-4°
  • Reliure

147 p., 24 pl. n/b. Inv. 44660