*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 25, 21 april 2008. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money
- Veldhoven
- Karel De Geus
- Karel de Geus Muntveilingen
- in-4°
- Reliure
104 p., 43 pl. n/b. Inv. 44662