*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 5, maandag 1 december 1997. Munten en Penningen. Coins and Medals.
- 1997
- Maastricht
- Karel De Geus
- A.G. Van der Dussen
- in-4°
- Reliure
41 p., 22 pl. n/b. Inv. 44656