*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 9, Maandag 3 april 2000. Munten en Penningen. Coins and Medals. Banknotes
- 2000
- Ein dhoven
- Karel De Geus
- Karel de Geus Muntveilingen
- in-4°
- Reliure
49 p., 23 pl. n/b. Inv. 44657