*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 9, Maandag 3 april 2000. Munten en Penningen. Coins and Medals. Banknotes

Karel De Geus
Karel de Geus Muntveilingen, 2000
5,00 €

  • 2000
  • Ein dhoven
  • Karel De Geus
  • Karel de Geus Muntveilingen
  • in-4°
  • Reliure

49 p., 23 pl. n/b. Inv. 44657