*Leu Numismatik Auction 61, 17-18 1995. Antike Münzen. Deutsche Münzen
- 1995
- Winterthur
- Leu Numismatik AG
- in-4°
- Bon
- True
- Reliure
203 p., 645 lots illustrés en n/b. Inv. Th 1062