*Leu Numismatik Auction 61, 17-18 1995. Antike Münzen. Deutsche Münzen

Leu Numismatik AG, 1995
22,00 €

  • 1995
  • Winterthur
  • Leu Numismatik AG
  • in-4°
  • Bon
  • True
  • Reliure

203 p., 645 lots illustrés en n/b. Inv. Th 1062