*Muntenveiling. International Coin Auctioneers. Veiling 45, zaterdag 19 december 2009
- 2009
- Amsterdam
- Muntenveiling
- In-4° carré
- Reliure
37 p., nbr. ill. n/b et coul. Inv. 24844