*Münzen Medaillen. Auktion 289, 24/25 Oktober 2001
- 2000
- Hess-Divo
- Hess-Divo AG
- in-4°
- Reliure
124 p., 1034 lots la plupart illustrés en n/b. Inv. Th 1023