*Münzen Medaillen. Auktion 289, 24/25 Oktober 2001

Hess-Divo
Hess-Divo AG, 2000

  • 2000
  • Zürich
  • Hess-Divo
  • Hess-Divo AG
  • in-4°
  • H
  • Reliure
  • Couverture rigide

124 p., 1034 lots la plupart illustrés en n/b. Inv. Th 1023