*Numismatica Ars Classica. Auction 78-I. Geek, Roman & Byzantine Coins, 26- 27 May 2014
- 2014
- Zürich-London
- Numismatica Ars Classica NAC AG
- in-4°
- Reliure
318 p., 1331 lots illustrés en n/b et en coul. Inv. 44282