*Numismatica Ars Classica. Auction R, 17th May 2007. Greek, Roman & Byzantine Coins
- Numismatica Ars Classica NAC AG
- in-4°
- Reliure
93 p., 1771 lots illustrés en n/b. Inv. 24609