Spink

*Spink Auction 131, 2 March 1999. The Herman Selig Collection Part II. Coins of George III

Spink & Son Ltd, 1999

28,00 €

1999
Spink
Spink & Son Ltd
in-4°
Reliure

147 p., 1447 lots illustrés en n/b. n/b. Inv. Th 2730