Spink

*Spink Auction 137, 7 October 1999. Coins of South Africa

Spink & Son Ltd, 1999

4,00 €

1999
Spink
Spink & Son Ltd
in-4°
Reliure

23 p., 8 pl. coul. Inv. Th 2734