*Spink Coin Auctions n°83, 16 April 1991. Banknotes of the World including an extensive British Isles collection

Spink & Son Ltd, 1991
6,00 €

  • 1991
  • Spink & Son Ltd
  • in-4°
  • Reliure

34p., 40 pl. Inv. 24649