Spink

*Spink Coins Auctions n°29, 2nd June1983. The R. Duncn Beresford-Jones Collection

Spink & Son Ltd, 1983

5,00 €

1983
Spink
Spink & Son Ltd
in-4°
Reliure

35 p., 138 lots illustrés en n/b., 2 pl. coul. Inv. Th 2650