Spink

*Spink Coins Auctions n°32, 30th November, 1st December1983

Spink & Son Ltd, 1983

1983
Spink
Spink & Son Ltd
in-4°
Reliure

33 p., 27 pl. n/b. Petite découpe à la couverture. Inv. Th 2653