*Spink Coins Auctions n°45, 13th June 1985
- 1985
- Spink
- Spink & Son Ltd
- in-4°
- Reliure
96 p., 300 lots illustrés en n/b., 2 pl. coul. Coin du volume plié. Inv. Th 2660