*Swiss Bank Corporation. Gold and Silver Coins. Auction 44. January 27-29 1998
- Basel
- Swiss Bank Corporation
- Gd. in-8 carré
- Reliure
413 p., 2747 lots illustrés en n/b, 8 pl. coul. Inv. 44506