*Swiss Bank Corporation. Gold and Silver Coins. Auction 44. January 27-29 1998

Swiss Bank Corporation, 1998

  • 1998
  • Basel
  • Swiss Bank Corporation
  • Gd. in-8 carré
  • Reliure

413 p., 2747 lots illustrés en n/b, 8 pl. coul. Inv. 44506