*The Kunio Koma Collection. Modern World Crowns. Auktion 275, September 10th 1998

Hess-Divo
Hess-Divo AG, 1998

  • 1998
  • Zurich
  • Hess-Divo
  • Hess-Divo AG
  • in-4°
  • H
  • Reliure
  • Couverture rigide

115 p., 1039 lots illustrés en n/b. Inv. 34751