*The Numismatic Auction Ltd. Ancient Coins. Greek, Roman, Byzantine. Auction 1, December 13 1982
- 1982
- Wetteren
- Trad'Art
- Cultura Press
- petit in-4°
- Reliure
105 p., 33 pl. n/b. + 17 pl. n/b. Inv. Th 860