*UBS. Gold Coins and Medals of Leopold I of Austria. Auction 71. 5 September 2007
- Ubs
- UBS AG. Gold & Numismatik
- Gd. in-8 carré
- Reliure
103 p., 145 lots illustrés en coul. Inv. 44505