Ancient, English and World Coins to be Sold by Auction, Tuesday 8 October 1991
- 1991
- Glendining'S London
- Glendining & Co
- Edizione
- First Edition.
- Soft cover
- Legatura
- Brossura
- True
Auction catalogue, 87 pages, illustrated. eng