*Asiatica Special Auction Catalogue, 85th Auction, May 10, 2019. Emporium
- 2019
- Hamburg
- Emporium
- in-4°
- Art chinois
- Legatura
- Brossura
66 lots illustrés en coul. Inv. 44329