Beijers Klassiska. Varauktion 1987
- 1987
- Stoccolma
- Beijers Auktioner
- Brossura illustrata
- Legatura
- Brossura
cm 17x22 pag. 308 ill. 64 tav col, 1245 b/n c. asta Stoccolma, Beijers Auktioner dal 22/04 al 24/04. Catalogo N∞ 17