*Coins and Antiquities, Friday 18 March 2011. TimeLine Auctions. Sale n°7 & 8
- 2011
- Berry Lodge
- TimeLine Auctions Limited
- in-4°
- Legatura
- Brossura
184 p., 948 lots illustrés en n/b et coul. Inv. Th 2985