Cricketana & Sporting Items to be Sold by Auction Wednesday 29 May 1985 at 12 Noon
- 1985
- Phillips
- Phillips, Son & Neale
- Paperback
- Legatura
- Brossura
Sale no. 25531, 24 pages, illustrated. eng