Jugendstil/Art Nouveau/Art Deco. 14 Auktion: 30 mai 1975
- 1975
- 92
- Volumi
- 1
- 19x27
- Come nuovo
- Tedesco
- Legatura
- Brossura
German Text. München, 1975; paperback, pp. 92, b/w and col. ill., b/w and col. plates, cm 19x27.