Jugendstil/Art Nouveau/Art Deco. 14 Auktion: 30 mai 1975

1975
14,25 € 15,00 €
(San Casciano Val di Pesa, Italia)

  • 1975
  • Pagine
  • 92
  • Volumi
  • 1
  • 19x27
  • Come nuovo
  • Tedesco
  • Legatura
  • Brossura
  • Condizioni
  • Usato

German Text. München, 1975; paperback, pp. 92, b/w and col. ill., b/w and col. plates, cm 19x27.