*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 21, Maandag 10 april & Dinsdag 11 april 2006. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money
- 2006
- Veldhoven
- Karel De Geus
- Karel de Geus Muntveilingen
- in-4°
- Legatura
- Brossura
119 p., 19 pl. n/b., 1 pl. coul. Inv. 44659