*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 25, 21 april 2008. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money

Karel De Geus
Karel de Geus Muntveilingen, 2008

  • 2008
  • Veldhoven
  • Karel De Geus
  • Karel de Geus Muntveilingen
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

104 p., 43 pl. n/b. Inv. 44662