*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 5, maandag 1 december 1997. Munten en Penningen. Coins and Medals.

Karel De Geus
A.G. Van der Dussen, 1997
5,00 €

  • 1997
  • Maastricht
  • Karel De Geus
  • A.G. Van der Dussen
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

41 p., 22 pl. n/b. Inv. 44656