*Munten. Penningen. Papiergeld. Auction Sale 10, 5-6 april 1993
- 1993
- Bussum
- Laurens Schulman
- Laurens Schulman b.v.
- in-8°
- Legatura
- Brossura
183 p., 1630 lots en partie illustrés en n/b. Inv.44537