*Munten. Penningen. Papiergeld. Auction Sale 10, 5-6 april 1993

Laurens Schulman
Laurens Schulman b.v., 1993
7,00 €

  • 1993
  • Bussum
  • Laurens Schulman
  • Laurens Schulman b.v.
  • in-8°
  • Legatura
  • Brossura

183 p., 1630 lots en partie illustrés en n/b. Inv.44537