*Numismatic Fine Arts Inc. Auction VIII. Greek Coins. Friday, June 6, 1980
- 1980
- Beverly Hills
- Numismatic Fine Arts Inc
- petit in-4°
- Legatura
- Brossura
406 lots illustrés en n/b. 2 pl. coul. Inv. 44205