*Numismatic Fine Arts Inc. Auction VIII. Greek Coins. Friday, June 6, 1980

Numismatic Fine Arts Inc, 1980

  • 1980
  • Beverly Hills
  • Numismatic Fine Arts Inc
  • petit in-4°
  • Legatura
  • Brossura

406 lots illustrés en n/b. 2 pl. coul. Inv. 44205