*Numismatica Ars Classica Auction 84. 20-21 May 2015. Greek, Roman & Byzantine Coins
- 2015
- Zürich-London
- Numismatic Ars Classica AG
- in-4°
- Legatura
- Brossura
247 p., 837 lots illustrés en coul. Inv. 44287