*Numismatica Ars Classica Auction N, 26th June 2003. Greek, Roman & Byzantine Coins
- Zürich-London
- Numismatic Ars Classica AG
- in-4°
- Legatura
- Brossura
53 p., 86 pl. n/b n/b. Inv. 24324