*Spink Auction 104, 6 July 1994. English and Foreign Coins, Tokens and Commemorative Medals
- 1994
- Spink
- Spink & Son Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
59 p., 18 pl. n/b. Inv. Th 2702