Spink

*Spink Auction 109, 4 July 1995. Ancient, English, Scottish and Foreign Coins and Commemorative Medals

Spink & Son Ltd, 1995

1995
Spink
Spink & Son Ltd
in-4°
Legatura
Brossura

103 p., 46 pl. n/b. Inv. Th 2706