*Spink Coins Auctions n°101, 24 November1993. British Coins, Tokens and Commemorative Medals
- 1993
- Spink
- Spink & Son Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
51 p., 18 pl. n/b. Inv. Th 2699