*Spink Coins Auctions n°71, 11 October 1989. Ancient, Medieval and World Coins and Numismatic Books

Spink
Spink & Son Ltd, 1989

  • 1989
  • Spink
  • Spink & Son Ltd
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

69 p., 37 pl. n/b. Inv. Th 2679