*Spink Coins Auctions n°93, 8 October 1992. The George Webber Collection

Spink
Spink & Son Ltd, 1992

  • 1992
  • Spink
  • Spink & Son Ltd
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

37 p., 48 pl. n/b. Inv. Th 2691