*St. Jame's Auctions. The Premier Sale. Auction 55, 26 January 2022

St. Jame's Auctions Ltd, 2022

  • 2022
  • St. Jame's Auctions Ltd
  • in-4°
  • Molto buono
  • Legatura
  • Brossura

212 lots illustrés en coul. Inv. 44591