Veilingcatalogus, boeken van B. E. C. van Niel, 5 februari 1838 1837
- 2021
- ISBN
- 1111020937661
- W. E. Buitenweerd
- 332
- Paperback
- Legatura
- Brossura
- Print on demand
- True
Edizione: 1837